Gemengd-Dubbel 1

Hieronder bevinden zich de spelers en gegevens van alle teams die in dit seizoen in de klasse "Gemengd-Dubbel 1" meespelen.

 

Lijstnr Team Captain Dames Heren Sporthal Speeldagen- tijden
1 BC Maasdroppers 1 Elisa Vijgen Ankie Linssen Peter van Gerwen Andreashal Donderdag: 20.30-23.00
      Elisa Vijgen Jan Ottenheim Europlein  
      Mariëtte Wolters Ad Brouwer 6051 HM  
          Maasbracht  
             
2 BC Palemig 1 Marc Vondenhoff Sylvia Boekestein Bas van den Biggelaar Palemig Zondag: 10.00-12.00
      Erika van de Weijer John Brouwers Heldevierlaan 10 Dinsdag: 19.00-22.00
      Anja Boekestein Marc Vondenhoff 6415 SB Donderdag: 19.00-22.00
          Heerlen  
             
3 BC Palemig 2 Bryan Bungardt Aimee Schreuders Bryan Bungardt Palemig Zondag: 10.00-12.00
      Selin Bijstra Martijn Habets Heldevierlaan 10 Dinsdag: 19.00-22.00
      Brenda Crombach Sven Pelders 6415 SB Donderdag: 19.00-22.00
          Heerlen  
             
4 BC Palemig 3 Esther Peters Esther Peters Danny Mesaric Palemig Zondag: 10.00-12.00
      Doreen Thuis-Veldhuizen Mark vd Spoel Heldevierlaan 10 Dinsdag: 19.00-22.00
      Jitske Wolthuis Franklin Heinen 6415 SB Donderdag: 19.00-22.00
          Heerlen  
             
5 BC Push 1 Yvon Linders Yvon Linders Rob Sanders Burgemeester Hannenhal Zondag: 10.00-13.00
      Maaike Bonten Ruud Beckers Kapittelstraat 3  
        Tom Reijnen 6095BA  
          Baexem  
          0475-452460  
             
6 BC Stramproy 1 Tiny Seuren Karin Joris Ron de Vlieger De Grenslibel Zondag: 10.00-12.00
      Tiny Seuren Charles Akobiarek Burg. Smeijersweg 4 Woensdag: 20.30-22.30
      Brigitte Kroon Paul Rutten 6039 HB  
          Stramproy  
             
7 Heel-Heytse Combinatie '22 1 Silvana Delil Silvana Delil Tijmen Abels Reutsdael Donderdag: 20.30-22.30
      Lotte v Wijnen Erik Kleuskens Sportparklaan 54  
      Sanne van Tilborg   6097 CW  
          Heel  
             
          Laco Heythuysen Woensdag: 21.00-22.30
          Arevenlaan 3  
          6093 GM  
          Heythuysen  
             
8 BVM '81 1 Frank Smeets Danielle van der Meijden Mark Trompetter Sporthal Munstergeleen Vrijdag: 19.00-21.30
      Karin Smeets Rob Bastiaan-Net Pancratiusstraat 25  
        Frank Smeets 6151 CD  
          Munstergeleen