Gemengd-Dubbel 3

Hieronder bevinden zich de spelers en gegevens van alle teams die in dit seizoen in de klasse "Gemengd-Dubbel 3" meespelen.

 

Lijstnr Team Captain Dames Heren Sporthal Speeldagen- tijden
1 BC Push 2 Maaike Bonten Maaike Bonten John Bonten Burgemeester Hannenhal Zondag 10.00-13.00 uur
      Esther Koninkx Lars Ramakers Kapittelstraat 3  
        Tom Reijnen 6095BA  
          Baexem  
          0475-452460  
             
2 BC Stevensweert 1 Danielle Cuijpers Danielle Cuijpers Jan Krijn De Werken Zondag: 10.00-11.30
      Joyce Heffels Raymond Cuijpers Julianalaan 2  
      Marianne Dirks Pim Widdershoven 6107BE  
          Stevensweert  
             
3 BV Heel 1 Patrick van Tilborg Ellen Berben Maurice Draaijer Reutsdael Donderdag: 20.00-22.00
      Sanne van Tilborg Patrick van Tilborg Sportparklaan 54  
          6097 CW  
          Heel  
             
4 BV Heel 2 Mart Willen Ellen Schmitz Mart Willen Reutsdael Donderdag: 20.00-22.00
      Sanne van Kuijk Jan Verdonschot Sportparklaan 54  
      Lize Lotte Huizinga   6097 CW  
          Heel  
             
5 BC Donderslag 2 Nienke Hazelhoff Samantha Hendriks Joost van Heckeren Jo Gerrishal Maandag: 21.00-22.45
      Nienke Hazelhoff Rob Toma Achilleslaan 2a  
      Nicole Sour Eelco de Weerd 6042 JV  
          Roermond  
             
6 BC Heytse 2 Jo Evers Mirjam Sijstermans Robert Linssen Laco Heythuysen Woensdag: 21.00-22.30
      Meike van Lier Leroy Verwijlen Arevenlaan 3  
      Annemiek Crutzen Thijs Leeuwrik 6093 GM  
          Heythuysen  
             
7 BC Stramproy 2 Claudia Hendriks Jeannine Ament Paul Rutten De Grenslibel Zondag: 10.00-12.00
      Evy Seuren Paul Horsmans Burg. Smeijersweg 4 Woensdag: 20.30-22.30
      Claudia Hendriks Eric Creemers 6039 HB  
          Stramproy  
             
8 MSBC HEEP Lara Vreeswijk Lara Vreeswijk Thomas Wall University Sports Center Zondag: 17.00-19.00
      Emily Gauruhn Evert van Pamelen P. Debyeplein 15  
      Leonie Trutschler Michiel Petit 6229 HA  
          Maastricht  
             
9 BC Donderslag 1 Jack Sijbers Jolanda Corstjens Rik Elders Jo Gerrishal Maandag: 21.00-22.45
      Lobke van Kieboom Jack Sijbers Achilleslaan 2a  
        Bert Janssen 6042 JV  
          Roermond