Heren

Hieronder bevinden zich de spelers en gegevens van alle teams die in dit seizoen in de klasse "Heren" meespelen.

Lijstnr Team Captain Heren Sporthal Speeldagen- tijden
1 BC Het Anker Rob van den Oever Rob van den Oever Sportplaza Het Anker Maandag: 20.00-22.00
      Leon van Mulken Ankersweg 52  
      John Deckers 6122 ET  
      Marcel Bonekamp Buchten  
      Jack Cranssen    
      Michel Jeurissen    
           
           
2 BC Palemig 3 Rob Delil Jeroen Goedbloed Palemig Zondag: 10.00-12.00
      Martijn Habets Heldevierlaan 10 Dinsdag: 20.00-22.00
      Danny Mesaric 6415 SB Donderdag: 20.00-22.00
      Mark vd Spoel Heerlen  
      Franklin Heinen    
      Rob Delil    
           
           
3 BV Heel-BC Heytse Combi Jan-Paul Herpertz Tymen Abels Reutsdael Donderdag: 23.00-22.30
      Erik Kleuskens Sportparklaan 54  
      Ben Derks 6097 CW  
      Robert Linssen Heel  
      Jan-Paul Herpertz    
      Mark Lemmen Laco Heythuysen Maandag: 20.30-22.00
        Arevenlaan 3  
        6093 GM  
        Heythuysen  
           
4 BVM '81 3 Vincent Verblakt Roy Hennekes Sporthal Munstergeleen Zondag: 10.00-13.30
      Rob Bastiaan-Net Pancratiusstraat 25  
      Vincent Verblakt 6151 CD  
      Bjorn van der Meijden Munstergeleen  
      Noël Mennen    
           
5 BC Budel Barry Kennis Hans van Hoof Zuiderpoort Woensdag: 20.00
      Tom Hendriks Sportlaan 7  
      Barry Kennis 6021 KA  
      Michel Desar Budel  
           
           
           
6 BC Dynamo Patrick Galema Patrick Galema Sportcentrum Swalmen Vrijdag: 20.00-22.00
      Dylan Alers Peelveldlaan 40  
      Dennis van Houts 6071 TV  
      Michel Lahaye Swalmen  
      Randy van Eijndhoven    
      Stephan Rindfleisch    
           
7 BC Maasdroppers 3 Leon Hamers Peter van Gerwen Andreashal Donderdag: 20.30-23.00
      Johan Hendriks Europlein  
      Jan Ottenheim 6051 HM  
      Raoul Smeets Maasbracht  
      Leon Hamers    
           
           
           
8 BC Vlodrop 2 Hans de Bruijn Trung Ngo Roerhal Woensdag: 20.00-22.00
      Dave Hamelink Angsterweg 8  
      Ger Nacken 6063 AV  
      Hans de Bruijn Vlodrop  
      Mike Vaes    
           
9 BV Heel 2 Patrick van Tilborg Tymen Abels Reutsdael Donderdag: 20.00-22.00
      Ruud Amendt Sportparklaan 54  
      Patrick van Tilborg 6097 CW  
      Ward Klip Heel  
      Rik van de Leeuwen